Kąciki kawowe

Kreuj nowe sposoby na dochód Twojej firmy.

Kącik kawowy w sklepie, cukierni to szansa na większe dochody.

Przyciągnij nowych klientów

Kąciki kawowe i strefy kawy


Tworzenie kącików kawowych to sposób na przyciągnięcie nowych klientów oraz zbudowanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami Twojej firmy.

W ramach obsługi, dostarczamy ekspresy, kawę, kubki i pozostałe artykuły kawiarniane. Umożliwiamy zamówienie mebli do zabudowy, które wzbogacają przestrzeń i nadają jej estetyki.


Musisz wiedzieć, że strefa kawy to dobry sposób na wzbogacenie oferty punktu handlowego lub usługowego. Jeśli prowadzisz taki punkt skontaktuj się ze mną, razem opracujemy plan zwiększenia zysków Twojej firmy.

Zaproś mnie na spotkanie: 517-780-409.

Zaproś mnie na spotkanie

Porozmawiamy o tym czego potrzebujesz.


Napisz ilu pracowników jest w Twojej firmie, jej nazwę i Twoje imię i nazwisko


Nazwa firmy


Liczba pracowników


Imię i nazwisko


Numer telefonu


Adres email


No i o to chodzi. Twoja wiadomość własnie wędruje do naszej skrzynki i z niecierpliwością czekamy aby ją odczytać. Jak tylko to zrobimy skontaktujemy się z Tobą. Nie chcesz czekać? Zadzwoń do mnie 517-780-409. Pozdrawiamy serdecznie, Vendmart
Ehm, wygląda na to, że coś poszło nie tak. Czekamy na Twoją wiadomość, dlatego wypełnij formularz jeszcze raz, jeśli znów się nie uda, napisz do mnie amierzejewski@vendmart.net lub zadzwoń 517-780-409. Do usłyszenia.

Może zainteresuje CięKawa dla pracowników

Darmowa kawa dla pracowników to podstawa nowoczesnej firmy. Pracownicy doceniają możliwość napicia się we wspólnym gronie dobrej kawy. Dzięki temu budujesz zdrową i przyjazną atmosferę.


Obsługa eventów

Jeśli organizujesz eventy firmowe, konferencje lub inne wydarzenia biznesowe, to nie może zabraknąć na nich kawy. Stworzymy dla Ciebie strefę kawy, w której goście będą mogli napić się kawy i przekąsić coś słodkiego.